Kiedy przyda się toaleta przenośna?

Nie każdy wie, że toaletę przenośną można po prostu wynająć na określony okres. Zamawia się ją dokładnie tak samo jak kontener na odpady, czy nawet… danie na wynos. To bardzo proste! Warto więc zastanowić się, kiedy tak właściwie może się przydać mobilna toaleta?

Podczas remontu

Toaleta przenośnahttps://wcserwis.pl/produkt/toaleta-standard/ niewątpliwie przyda się w czasie remontu lub budowy. W takim wypadku po prostu nie ma możliwości korzystania z tradycyjnej toalety. Postawienie przenośnego rozwiązania właściwie załatwia ten problem. Warto też wiedzieć, że czasami remont dotyczy np. zewnętrznej części budynku. Może polegać on na ocieplaniu lub wymianie pokrycia na dachu. W takim wypadku mieszkańcy budynku mogą po prostu nie życzyć sobie, by ekipa budowlana korzystała z toalety wewnątrz. W tym wypadku toaleta przenośna także może się sprawdzić. Dzięki niej:

  • budowlańcy nie zabrudzą pomieszczeń wewnątrz budynku,
  • budowlańcy i mieszkańcy budynku nie będą wchodzili sobie w drogę,
  • możliwe jest komfortowe korzystanie z toalety zarówno przez mieszkańców, jak i budowlańców,
  • nie ma ryzyka, że stworzy się kolejka do jednej toalety.

W czasie imprez plenerowych

Wynajmowanie toalet przenośnych w Krakowie są niezbędne w czasie imprez plenerowych – juwenaliów, koncertów, parad, występów w amfiteatrach, wydarzeń sportowych itd. Podczas takich wydarzeń zazwyczaj nie ma możliwości korzystania z tradycyjnych toalet lub też jest ich zdecydowanie za mało. W takim wypadku najlepiej jest postawić na odpowiednią ilość toalet przenośnych. To właśnie one mogą zapewnić komfort wszystkim uczestnikom imprezy. Dla organizatorów to też spore ułatwienie, bo nie ma problemu z tworzeniem się długich kolejek do ewentualnych toalet zlokalizowanych w budynkach.

Na działce rekreacyjnej

Toaleta przenośna może też przydać się na działce rekreacyjnej. Bardzo często na takiej działce stoi jedynie niewielka altanka lub szopa na narzędzia. Zdarza się, że nie ma tam warunków do podłączenia kanalizacji lub wybudowania szamba. Jedynym sposobem na wygodne i higieniczne korzystanie z toalety jest wynajęcie przenośnej toalety. To najlepsze rozwiązanie. Z całą pewnością jest też tańsze i bardziej przyjazne środowisku niż budowanie latryny. Jest też na pewno wygodniejsze. W końcu toaleta przenośna umożliwia nawet umycie rąk i przejrzenie się w lustrze. Prawdziwą ciekawostką są toalety przenośne przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. Mają one dodatkowe poręcze, które ułatwiają wygodne korzystanie z nich. Dzięki nim korzystanie z takiej toalety jest równie łatwe jak w budynku.

Dowiedz się więcej jak prawidłowo ustawiać i wyznaczać strefy dla toalet przenośnych podczas eventów.

 

3 komentarze do “Kiedy przyda się toaleta przenośna?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę