Kurs angielskiego dla firm- inwestycja, która przynosi wymierne rezultaty

Kurs angielskiego dla firm- inwestycja, która przynosi wymierne rezultaty

Świat stał się globalną wioską i podróżowanie oraz biznesowe eventy z zagranicznymi kontrahentami nie są już niczym dziwnym. By negocjacje między firmami stały się owocne- przedstawiciele danego konsorcjum muszą być komunikatywni oraz pewni siebie w trakcie rozmów. Dopomóc im w tym może angielski dla firm Katowicehttps://www.towerschool.pl/angielski-katowice/ mają mnóstwo szkół, gdzie nauka języka angielskiego jest bardzo efektywna i skuteczna.

Dlaczego warto organizować kurs języka angielskiego dla firm?

Po pierwsze, bo jest to doskonała zachęta, by namówić pracowników do podnoszenia swoich językowych kwalifikacji. Po drugie taki kurs to po części inwestycja w wizerunek firmy. Gdy jej pracownicy będą poliglotami, zyska ona na tym. I to nie tylko wizerunkowo. Po trzecie takie kursy prowadzą do tego, iż pracownicy stają się pewniejsi siebie i nie są już stroną bierną w kontaktach z zagranicznymi kontrahentami.

Mogą prowadzić z nimi negocjacje na różne sposoby. I wreszcie udział w kursie języka angielskiego skutkuje tym, że między obiema stronami zawiązują się przyjacielskie stosunki. Integracja jest łatwiejsza, bo każda ze stron wie, co mówi do niej oponent.

Czy taka usługa opłaca się na dłuższą metę?

Ależ oczywiście. Kursy angielskiego dla firm w Katowicach mają swoje długofalowe profity. A choćby i taki, że pracownicy firmy umieją odpisywać na zagraniczną korespondencję. Nie boją się rozmów przez telefon ani wideokonferencji z obcokrajowcami.

Nie drżą jak osiki na wietrze na myśl, że to oni zostali wytypowani na zagraniczną delegację. Wręcz przeciwnie podejmują to wyzwanie. Mało tego cieszą się, że zobaczą kawałek świata i będą mieli okazję poznać nowych, ciekawych ludzi. Także udział w kursach angielskiego dobrze wpływa nie tylko na zdolności lingwistyczne pracowników, ale i na ich sferę mentalną.

Czemu szkoła językowa Tower School w Katowicach to dobre miejsce na naukę angielskiego?

Powodów jest kilka, lecz najważniejsze to:

• posiada wykwalifikowaną i w pełni zaangażowaną kadrę nauczycielską.
• prowadzi zajęcia dla początkujących, średnio zaawansowanych i dobrze znających już angielski kursantów.
• powyższa placówka pomaga przełamać u kursantów strach przed mówieniem w języku obcym. Konwersacja to przecież najistotniejszy czynnik w nauce języków. Dlatego też uczniowie są zachęcani i namawiani, aby zabierali głos w języku angielskim na forum grupy. To pomaga przełamać wrodzoną nieśmiałość.
• w tej szkole kursanci dowiadują się także dużo o kulturze angielskiej i
angielskiej. Dzięki temu wiedzą więcej na temat danego kraju i obyczajowości tam panującej. To sprawia, że łatwiej im się tam odnaleźć zaraz po przyjeździe.

Dowiedz się jaki sprzęt uczniowie powinni posiadać oraz, czy warto korzystać programów edukacyjnych dla dzieci.

3 komentarze do “Kurs angielskiego dla firm- inwestycja, która przynosi wymierne rezultaty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę