Na jakie możliwości pozwala menadzer Allegro ErpBox?

Na jakie możliwości pozwala menadzer Allegro ErpBox?

Działając w branży e-commerce, należy zdawać sobie sprawę z tego, jak istotne jest nieustanne poszerzanie swoich zasięgów oraz próby dotarcia do nowych klientów.

W tym celu pomocne jest wykorzystywanie dodatkowych kanałów sprzedaży, najczęściej w formie internetowych marketplace, takich jak dobrze znane polskim konsumentom Allegro. Założenie własnego konta w tym popularnym serwisie oraz wystawienie pierwszej oferty to zaledwie kilka chwil, jednak aby prowadzić na nim sprzedaż w sposób efektywny, należy zastanowić się nad profesjonalnymi rozwiązaniami – takimi jak menadzer Allegro dostępny w ramach systemu ErpBox.

Menadzer Allegro – największe korzyści dla e-sprzedawców

ErpBox to nowoczesny i wyspecjalizowany system do zarządzania sprzedażą w sieci, a Allegro stanowi jeden z najistotniejszych kanałów dla większości e-przedsiębiorców na polskim rynku. To zrozumiałe, że menadzer Allegro zapewnia pełen pakiet rozwiązań niezbędnych, aby w dynamiczny sposób rozwijać swoją działalność w tym marketplace. Przejdźmy jednak do konkretów.

Jedną z najważniejszych funkcji, z których sprzedawcy Allegro mogą skorzystać w ramach menadzera, jest wbudowany zestaw parametrów. Rozwiązanie to pozwala na bardzo szybkie uzupełnianie pól podstawowych podczas tworzenia nowych ofert, sprawiając, że zarządzanie sprzedażą staje się o wiele mniej czasochłonne. Na optymalizację obsługi konta Allegro ma wpływ także wiele opcji hurtowego wystawiania i edycji aukcji (również w formie wielowariantowej), pozwalając w błyskawiczny sposób zaprezentować klientom swój asortyment.

Menadzer Allegro sprawia, że o wiele łatwiej jest dopasować swoją ofertę do wysokich standardów e-klientów. Wśród jego licznych możliwości wyróżnić można np. szeroki wybór przykładowych zdjęć z bazy produktów, dzięki którym w wygodny sposób uzupełni się dowolną ofertę o adekwatne obrazy. Co więcej, ustandaryzowany opis aukcji oraz własny szablon otworzą przed sprzedawcą możliwość dalszej personalizacji swoich ofert.

Dlaczego warto zdecydować się na ErpBox?

Wymienione powyżej funkcje to zaledwie część udogodnień, na jakie pozwala menadzer Allegro. Połączenie ErpBox ze swoim kontem w tym marketplace to kamień milowy w rozwoju swojej działalności na rynku e-commerce, a nieustanny rozwój tego systemu sprawia, że korzystający z niego sprzedawca zawsze pozostanie na bieżąco z aktualnymi trendami w tej branży. Możliwości tej integracji dostępne są na wyciągnięcie ręki – można przekonać się o nich osobiście, korzystając z bezpłatnych 3 tygodni testów.

3 komentarze do “Na jakie możliwości pozwala menadzer Allegro ErpBox?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę