Promocje Betclic

Betclic to legalny bukmacher działający na polskim rynku od lipca 2019 roku. Pomimo niedługiego stażu, może się poszczycić rosnącym gronem klientów. Popularność operatora wynika z ciekawej oferty bonusowej. Sprawdź, jakie promocje dla nowych graczy Betclic przygotował.

Promocje dla nowych graczy Betclic

Betclic dostosowuje się do zmieniających się wymagań polskich miłośników zakładów bukmacherskich. Dlatego szczególny nacisk położył na ofertę na urządzenia mobilne. Przygotował profesjonalną aplikację na smartfony oraz wersję mobilną serwisu, dzięki której możesz typować zakłady kiedy i gdzie chcesz.

Ponadto gracze mogą też oglądać w serwisie transmisje live meczów i innych wydarzeń. Warto też podkreślić rozbudowaną ofertę na zakłady oraz duży wybór dyscyplin. Największym zainteresowaniem graczy cieszy się jednak bonus na start oraz inne promocje dla użytkowników.

Bonus powitalny Betclic

Bukmacher przygotował dla nowych graczy promocję na start w postaci cashbacku. Bonus powitalny Betclic w wysokości do 500 zł obowiązuje już od 1 zł. To wyróżnia tego operatora spośród konkurencji, która najczęściej wymaga co najmniej 20 zł w przypadku zakładu bez ryzyka.

Aby skorzystać z promocji, należy podczas rejestracji wpisać specjalny kod promocyjny w stosownym polu. Zawsze aktualne kody Betclic znajdziesz w serwisie ZawodTyper.pl. Po wpisaniu kodu oraz wpłacie depozytu, możesz przystąpić do gry. Jeżeli wytypujesz zakład, który okaże się przegrany, to nic nie stracisz. Dzięki cashbackowi otrzymasz bowiem zwrot zainwestowanej sumy. Niczym więc nie ryzykujesz, a możesz sporo wygrać.

Warunkiem wypłaty środków bonusowych jest dokonanie obrotu sumą bonusu 8 razy po kursie przynajmniej 2.0. Do obrotu wliczają się zakłady live, pre-match, AKO i pojedyncze. Z promocji możesz skorzystać w ciągu 30 dni od założenia konta.

Pozostałe promocje dla graczy

Poza ofertą dla nowych graczy, Betclic przygotował także kilka innych propozycji dla stałych użytkowników. Jedną z nich jest Liga Betclic. To promocja polegająca na regularnym typowaniu zakładów na dowolne dyscypliny i zbieraniu za nie bonusów. Minimalna stawka na kuponie musi wynieść 20 zł, a sam kurs ma mieć przynajmniej 1.50. Z każdym tygodniem wysokość bonusu ulega powiększeniu. Stawiając 10 zakładów w kolejnych tygodniach w miesiącu, masz możliwość powiększenia bonusu aż do 50 zł.

Kolejna ciekawa propozycja to Multi+, umożliwiająca zdobycie dodatkowo nawet +50% do wygranych. Jeśli chcesz z niej skorzystać, wytypuj poprawnie 13 zakładów na jednym kuponie, dzięki czemu zgarniesz 50% więcej. Za mniej wydarzeń na jednym kuponie również przysługują dodatki. Na przykład, za 5 dobrze obstawionych zakładów otrzymasz +7%, za 10 +35% itd.

Interesująco przedstawia się też Totalizator Betclica. To specjalny konkurs bukmachera, dzięki któremu masz szansę wygrać cenne nagrody. Operator przygotował różnego typu zakłady przedmeczowe. Jeżeli postawisz 14 z nich na jednym kuponie i wygrasz, możesz zyskać nawet 10 000 zł. Warunkiem jest postawienie kuponu o minimalnej stawce 10 zł.

3 komentarze do “Promocje Betclic

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę