Apilo nowa odsłona, która jeszcze mocniej zaskakuje na plus – integracja z Shopee i więcej

Apilo nowa odsłona, która jeszcze mocniej zaskakuje na plus – integracja z Shopee i więcej

Apilo to dawniejszy ErpBox. Jest on rozwiązaniem modułowym, które ma naprawdę szerokie możliwości i ogromną funkcjonalność. To właśnie one są jednym z najlepszych argumentów przemawiających za tym rozwiązaniem. Jeśli nie słyszałeś do tej pory o Apilo, spróbujemy pokrótce przybliżyć Ci temat.

Przede wszystkim jest to system do zarządzania sprzedażą internetową, który w sposób niezwykle komfortowy optymalizuje nie tylko proces sprzedażowy, ale i czasy realizacji zamówień. Dzięki niemu zyskujesz czas i pieniądze, co pozwala na korzystny rozwój Twojej marki. Wybierając Apilo zyskujesz pewność, bezpieczeństwo, a także pomoc po sprzedażową, dzięki czemu będziesz w pełni usatysfakcjonowany ze swojego wyboru.

Integracja Shopee w Apilo (daw.ErpBox) – jedna z wielu funkcjonalności dostępnych w tym systemie zarządzania sprzedażą internetową

Wiele funkcjonalności, jeden system, który zaoferuje Ci jeszcze więcej, niż było to możliwe do tej pory. Wśród nich możliwa jest Integracja Shopee w Apilo (daw. ErpBox), ale nie tylko. Co to dla Ciebie oznacza? Przede wszystkim to, że poza dostępnymi w dawnej „wersji” systemu integracjami z kontami na innych platformach sprzedażowych czy kontami kurierskimi i magazynami (dropshipping) możliwe jest teraz również połączenie się z Shopee, Erli czy Olx. Łącznie jest już dostępnych ponad 200 możliwości, a to nie koniec. Obecnie planuje się wdrożyć w niedalekiej przyszłości Cdiscount, Subiekt Nexo, WF MAG, Symfonia, wFirma czy Zalando. Wszystko to, również w przypadku Shopee daje Ci szansę na zoptymalizowanie procesu realizacji zamówień, w tym jego automatyzacji. Dzięki temu nie tylko Ty jako właściciel marki, ale i Twoi Klienci zyskacie nową jakość, wartą swojej ceny.

Nowości, ale jednak nie wszystko się zmienia

Chcąc korzystać dalej z integracji proponowanych przez Apilo, w tym z nowości – Shopee nie musisz się o nic martwić. Zmiana nazwy bowiem nie będzie wiązała się ze zmianami dotychczasowych Twoich danych. Niezmienione pozostaną:

  • adres logowania, login, a także hasło;
  • numery telefonów, jak również adres e-mail;
  • dane kontaktowe, które funkcjonują równocześnie z nowymi.

Kup i ciesz się możliwościami, jakie zyskasz za tak nie wiele. W tym także z opcji – integracja Shopee w Apilo (daw. ErpBox)

Wciąż zmieniający się świat, nowe oczekiwania, a także kolejne zadania podnoszące poprzeczkę sprawiają, że sprzedawcy trudniący się e-handlem szukają rozwiązań idealnych. W takim wypadku nie można przejść obojętnie obok Apilo i jego możliwości. Integracja Shopee w Apilo (daw. ErpBox) czy automatyzacja pozwolą na skupienie się na naprawdę ważnych zadania właścicielowi firmy, co z całą pewnością przełoży się na optymalizację zysków, a także minimalizację kosztów. Dzięki temu zarówno jedna, jak i druga strona transakcji nie tylko zyska, ale będzie w pełni usatysfakcjonowana otrzymaną usługą i obsługą spełniającą najwyższe standardy. Dlatego nie czekaj! Może warto zaryzykować, nie bać się zmian i pozwolić sobie na odrobinę odpoczynku z Apilo.

2 komentarze do “Apilo nowa odsłona, która jeszcze mocniej zaskakuje na plus – integracja z Shopee i więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę