Rodzaje zakładów u Bukmachera Betfan

Rodzaje zakładów u Bukmachera Betfan

Zakłady bukmacherskie od Betfan to wspaniała forma spędzania wolnego czasu i obcowania ze sportem, a także szansa na dodatkowy zarobek. Każdy, kto obstawia Betfan zakłady, zyskuje świetną zabawę polegającą na śledzeniu i analizowaniu wydarzeń sportowych. Jakie typy zakładów przygotował bukmacher? W jaki sposób mogą grać użytkownicy zarejestrowani w jego serwisie? Czy firma przewidziała jakieś formy zabezpieczenia stawek wnoszonych przez klientów? 

Zakłady bez ryzyka Betfan

Olbrzymią popularnością cieszy się tzw. zakład bez ryzyka Betfan. Umożliwiają one typowanie zdarzeń sportowych bez zagrożenia utracenia stawki. Jak to możliwe? Dzięki specjalnej usłudze lojalnościowej, która stanowi zachętę do rozpoczęcia gry. Nagroda dotyczy bowiem jedynie osób, które dopiero rejestrują konto w serwisie zakładów bukmacherskich od Betfan. Jej celem jest zabezpieczenie trzech zakładów, które klient obstawia po dokonanych wpłatach. Bukmacher ustalił ich minimalną wysokość. Pierwsze zasilenie konta musi odbyć się wartością minimum 20 zł, drugie 40 zł, a trzecie 100 zł.

Takie same muszą być też wysokości zakładów. Jeśli kupon nie wejdzie, stawki nie zostaną utracone. Gracze często wykorzystują tę promocję na zdarzenia, w których obstawiają drużynę o wysokim kursie, która ma niską szansę na wygraną. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Bo użytkownik nie ryzykuje utracenia środków, a w przypadku zwycięstwa wygrana byłaby wysoka.

Freebet

Wśród zakładów bukmacherskich bez ryzyka w Betfan można skorzystać także z tzw. zdarzeń freebet. Na czym one polegają? Gracz posługuje się w nich pieniędzmi bukmachera. W przypadku przegranej nie traci nic (bo nie wnosi wkładu), a kiedy kupon okaże się zwycięski, wygrana przelewana jest na konto użytkownika bez kwoty stanowiącej stawkę, którą zapłacił bukmacher. W takich zdarzeniach gracz może tylko zyskać. 

Jakie można obstawiać zakłady bukmacherskie od Betfan?

Możliwości typowania zakładów Betfan są naprawdę szerokie. Największą popularnością cieszą się oczywiście sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. Bukmacher udostępnia zdarzenia z najlepszych europejskich lig, meczów reprezentacji, Ligi Mistrzów, Ligi Europy i innych. Oczywiście przyjmowane są zakłady na mecze Mistrzostw Świata i Europy w trakcie odbywających się turniejów. Typ nie musi dotyczyć wskazania zwycięskiej drużyny. Przewidziane jest wiele opcji dodatkowych jak np. obstawienie czy dany zawodnik strzeli bramkę w meczu lub, czy nastąpi to w pierwszej, czy drugiej jego połowie. Gracz może typować również zdarzenia z koszykówki, piłki ręcznej czy siatówki oraz innych dyscyplin.

Bukmacher udostępnia także możliwość obstawiania walk bokserskich, MMA, rozgrywek żużlowych oraz tenisowych, wyścigów kolarskich oraz wielu innych sportów. 

Dostępne są również gry typu Betgames. W ich ramach użytkownik typuje przebieg symulowanych gier karcianych. Zakłady bukmacherskie od Betfan mogą dotyczyć również sportów wirtualnych, czyli np. meczów rozgrywanych w grach komputerowych.

Dowiedz więcej na temat gry No Man`s Sky.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę