Kadra Ośrodka

Kadra Ośrodka

              KADRA SĄDECKIEGO OŚRODKA INTERWENCJI KRYZYSOWEJ 


    Naszym największym atutem jest wysoce wykwalifikowana kadra, która jest podstawowym gwarantem do osiągnięcia najwyższych efektów i wyników pomocy. Stąd też obecni pracownicy stawiają nie tylko na odpowiednie wykształcenie, ale również na rozwijanie dodatkowych umiejętności, poszerzanie wiedzy.
W Ośrodku pracuje tylko kadra, posiadająca uprawnienia i wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu danego zawodu. pracownicy posiadają odpowiednią wiedzę oraz kwalifikacje by skutecznie i profesjonalnie dostarczać najwyższą jakość usługi, sprawną organizację, szybkie tempo prac w oparciu o najwyższe standardy.  Podnoszą oni swoje kompetencje zawodowe poprzez doskonalenie oraz dokształcanie, uczestniczą także w procesie superwizyjnym.
Dlatego SOIK, należy do jednych z prężniejszych tego typu placówek na terenie województwa małopolskiego. Zatrudnia m.in (psychologów, pedagogów, terapeutów) oraz pracowników administracji, księgowości i obsługi.
Polityka Ośrodka, polega na tworzeniu korzystnych warunków współpracy naszych klientów oraz zaufaniu, jakim nas obdarzyli. Staliśmy się jednostką, która pozostaje do Państwa dyspozycji przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Gwarantuje ona najwyższą jakość, profesjonalizm oraz wysoki poziom elastyczności w realizacji zleceń.
A wieloletnia współpraca z jednostkami samorządowymi jest najlepszą gwarancją odpowiedniej jakości realizowanych przez nas zadań i usług.
Dużą wagę przywiązujemy do stałego rozwoju Ośrodka inwestując w podnoszenie kwalifikacji pracowników jak również i zaplecze techniczne. Trudne i ważne zadania możemy zrealizować dzięki wieloletniemu doświadczeniu, dużym możliwościom technicznym, pełnemu zaangażowaniu wszystkich pracowników oraz profesjonalnemu zapleczu logistycznemu. Nasz zespół to kadra pracowników, gotowa pomóc Państwu oraz Państwa najbliższym w trudnych sytuacjach życiowych.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, dużym możliwościom, pełnemu zaangażowaniu  udzielamy także pomocy dzieciom i młodzieży, ich rodzicom, opiekunom, nauczycielom i wychowawcom w zakresie pomocy psychologicznej, pedagogicznej, i innej. Specjaliści dysponują szeroką wiedzą teoretyczną z obszaru udzielania pomocy psychologicznej, jednak elementem niezbędnym do efektywnej pracy w zawodzie jest również bezpośredni kontakt z klientem. Również stwarza to możliwość udzielenia pomocy w Ośrodku przez pracowników przeszkolonych do pracy w obszarze interwencji kryzysowej i pomocy osobom doświadczającym przemocy domowej jak i sprawcom,  osobom agresywnym także uzależnionymi i ich rodzinom.
Placówka dysponuje również wykwalifikowaną kadrą interwentów dyżurujących, w skład której wchodzą: psycholog, specjalista terapii uzależnień, pedagog, pedagog ulicy, pracownik socjalny, kurator zawodowy, prawnik, mediator,  którzy także udzielą pomocy  dzieciom i młodzieży, ich rodzicom, opiekunom, nauczycielom  i wychowawcom.

Aby bliżej poznać pracowników naszego Ośrodka, wystarczy z listy specjalistów wybrać konkretne nazwisko lub specjalizację.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług Sądeckiego Ośrodka Interwencji Kryzysowych
w Nowym Sączu
.

Treść odzyskana z archiwalnej wersji strony.
Zarządzanie stroną Testimo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę