Świetlica dla osób bezdomnych

W Sądeckim Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Nowym Sączu w Dziale Readaptacji Społecznej funkcjonuje Świetlica dla osób bezdomnych. Świetlica przeznaczona jest w szczególności dla osób bezdomnych lub zagrożonych bezdomnością.

                           ŚWIETLICA DLA OSÓB BEZDOMNYCH

      W Sądeckim Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Nowym Sączu w Dziale Readaptacji Społecznej funkcjonuje Świetlica dla osób bezdomnych. Świetlica przeznaczona jest w szczególności dla osób bezdomnych lub zagrożonych bezdomnością. Świetlica  służy jako miejsce dziennego pobytu dla osób bezdomnych, przeznaczona do spędzania czasu wolnego.
Zadaniem Świetlicy jest zapewnienie podopiecznym odpowiednich warunków do ich rozwoju, zapewnienie bezpieczeństwa oraz możliwości do normalnego życia. Osoby takie często nie mają się gdzie podziać, dlatego należy im pomóc w  rozpoczęciu nowego etapu w życiu. Powstanie Świetlicy ma duże znaczenie dla społeczeństwa, ponieważ w ten sposób może zmniejszyć się liczba bezdomnych sypiających na klatkach schodowych, w parkach, na dworcach, na przystankach autobusowych szczególnie w okresach zimowych co utrudnia życie mieszkańcom miasta.

Dodatkowe informację:

 Sądecki Ośrodek Interwencji Kryzysowej
w Nowym Saczu ul. Tarnowska 28,
od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00 – 16.00
tel. 18 449-04-94 e-mail; readaptacja@soik.pl

Każdy może i ma prawo szukać pomocy!

Autor: soik

Treść odzyskana z archiwalnej wersji strony.
Zarządzanie stroną Testimo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę