15.11.2018 – Małopolski konkurs wiedzy o uzależnieniach – BĄDŹ PRZEZORNY 2019 pod hasłem „Dopalacze cię wypalą”

Sądecki Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Nowym Sączu Dział Profilaktyki i Terapii Uzależnień organizuje V edycję konkursu wiedzy o uzależnieniach – BĄDŹ PRZEZORNY 2019 pod hasłem „Dopalacze Cię wypalą”.

            Konkurs wiedzy o uzależnieniach
– BĄDŹ PRZEZORNY 2019
pod hasłem 
Dopalacze Cię wypalą

               Sądecki Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Nowym Sączu Dział Profilaktyki i Terapii Uzależnień organizuje V edycję konkursu wiedzy o uzależnieniach – BĄDŹ PRZEZORNY 2019 pod hasłem Dopalacze Cię wypalą. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie 5 i 6 klas szkół podstawowych z terenu województwa małopolskiego. Konkurs o charakterze drużynowym (dwie osoby w ramach drużyny). Konkurs odbywa się dwuetapowo: I etap odbywa się w formie elektronicznej  08 stycznia 2019 roku na terenie macierzystej szkoły.  20 najlepszych drużyn przechodzi do II etapu, który odbywa się 21 lutego 2019 roku  w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu.  Konkurs pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza.

Jeśli chcesz wziąć udział, już dziś wypełnij elektroniczny formularz zgłoszeniowy oraz pobierz oświadczenie dla opiekuna. Do konkursu można się zgłaszać do  2 stycznia 2019 roku.

Autor: soik

Treść odzyskana z archiwalnej wersji strony.
Zarządzanie stroną Testimo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę