30.05.2014 – Zaproszenie na XIV Przegląd Małych Form Teatralnych

Sądecki Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Nowym Sączu zaprasza na XIV Przegląd Małych Form Teatralnych – PRZEBUDZENIE 2014 pod hasłem „Uzależnienia wczoraj a dziś – zmiany na przestrzeni lat. 9 czerwca 2014 r. o godzinie 9.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu, ul. Al. Wolności 23.

Sądecki Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Nowym Sączu zaprasza na XIV Przegląd Małych Form Teatralnych-„PRZEBUDZENIE 2014” pod hasłem Uzależnienia wczoraj a dziś – zmiany na przestrzeni lat. Patronat honorowy nad przeglądem objął Prezydent Miasta Nowego Sącza Ryszard Nowak. Do udziału w przeglądzie zapraszamy młodzież gimnazjalną z terenu Małopolski, która będzie reprezentować swoje Miasto lub Gminę. W tym roku w przeglądzie uczestniczą następujące gminy: Nowy Sącz, Stary Sącz, Łososina Dolna, Dobra, Korzenna, Podegrodzie, Trzyciąż.Akcja ta ma charakter edukacyjno – profilaktyczny, której celem jest uwrażliwienie młodzieży (aktorów jak i licznie przybyłą młodą widownię) w tematyce dotyczącej uzależnień. Ideą tej akcji profilaktycznej jest samodzielne przygotowanie przedstawienia przez młodzież w temacie ustalonym przez organizatora (forma spektaklu jest dowolna: pantomima, musical, kabaret itp.), które oceniane jest przez jury.
XIV Przegląd Małych Form Teatralnych odbędzie się w dniu 9 czerwca 2014 r. godzina 9.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu, ul. Al. Wolności 23.

Serdecznie zapraszamy ! WSTĘP WOLNY !

Autor: SOIK Nowy Sącz

Treść odzyskana z archiwalnej wersji strony.
Zarządzanie stroną Testimo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę