02.12.2015 – Konferencja pt. Chrońmy życie – dlaczego ludzie wybierają śmierć?

W dniu 30 listopada 2015 roku w auli budynku Biblioteki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu odbyła się konferencja pt. Chrońmy życie – dlaczego ludzie wybierają śmierć?, skierowana do pracowników policji, straży miejskiej, pogotowia ratunkowego, pracowników socjalnych, pedagogów, kuratorów sądowych oraz studentów uczelni sądeckich.

17.11.2015 – Zapraszamy na konferencję pt.: Chrońmy życie – dlaczego ludzie wybierają śmierć?

Dyrektor Sądeckiego Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Nowym Sączu ma zaszczyt zaprosić na konferencję pt. Chrońmy życie – dlaczego ludzie wybierają śmierć pod patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ryszarda Nowaka. Konferencja odbędzie się w dniu 30 listopada 2015 r. (poniedziałek) o godz. 9.30 w Auli Biblioteki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu, ul. Aleja Wolności 40.

05.11.2014 – Konferencja pt. „Handel ludźmi – to nie mit !

W dniu 5 listopada 2014 roku w auli budynku Biblioteki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu odbyła się konferencja pt. Handel ludźmi – to nie mit!. Organizatorem konferencji był Sądecki Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Nowym Sączu oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu. Honorowy Patronat nad konferencją objął Prezydent Miasta Nowego Sącza Ryszard Nowak.

21.10.2014 – Zaproszenie na konferencję pt. „Handel ludźmi – to nie mit !

Sądecki Ośrodek Interwencji Kryzysowej wraz z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Nowym Sączu zapraszają na konferencję pt. Handel ludźmi – to nie mit !. Konferencja odbędzie się w dniu 5 listopada 2014 roku o godzinie 10.00 ( rejestracja od 9.30) w auli budynku Biblioteki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu ul. Aleje Wolności 40. Patronat nad konferencją objął Prezydent Miasta Nowego Sącza Ryszard Nowak. Udział w konferencji jest bezpłatny ! Serdecznie zapraszamy do udziału !

14.02.2014 – Konferencja pt. „Pokrzywdzeni przestępstwem mają swoje prawa”

Konferencja pt. „Pokrzywdzeni przestępstwem mają swoje prawa”. Konferencja skierowana jest do osób pokrzywdzonych przestępstwem oraz pracowników świadczących pomoc tj.: pracowników socjalnych, asystentów rodzinnych, kuratorów, nauczycieli, pedagogów, studentów i rodziców. Celem konferencji jest zwrócenie szczególnej uwagi na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych przestępstwem.

15.11.2013 – Konferencja pt. „Mediacje – sposób na porozumienie”

Konferencja pt. „Mediacje – sposób na porozumienie” która odbędzie się 15 października 2013 roku (tj.orek) o godz. 9.30 – 13.00 w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ /sala im. Romana Sichrawy, I piętro / w Nowym Sączu, ul. Jana Długosza 3.

26-27.06.2013 – Konferencja pt. „Interwencja Kryzysowa dokonania i perspektywy

W dniu 26 – 27 czerwca 2013 r. w Nowym Sączu odbyła się Konferencja pt. „Interwencja kryzysowa – dokonania i perspektywy.Patronat nad konferencją objął Prezydent Miasta Nowego Sącza Ryszard Nowak. Organizatorem konferencji był Sądecki Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Nowym Sączu.

Treść odtworzona z archiwalnej wersji strony.
Zarządzanie stroną internetową: Testimo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę